Jubileusz 100-lecia APS

CYBERPRZESTRZEŃ I ŚWIATY WIRTUALNE

Dydaktyka w czasach niepokoju i zmiany społecznej

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa

UWAGA! ZMIANA TERMINU!!! W związku z licznymi prośbami osób zainteresowanych uczestnictwem w konferencji odbędzie się ona dzień wcześniej, W CZWARTEK 27 PAŹDZIERNIKA 2022 roku. Mamy nadzieję, że ta decyzja pozwoli Państwu bezpiecznie powrócić do domów przed przedświątecznym weekendem. W związku ze zmianą wydłużamy też czas rejestracji do 7 października.

Termin i miejsce: 27 października 2022 roku - gmach Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, Warszawa, ul. Szczęśliwicka 40.

Szanowni Państwo,

Z prawdziwą radością, po dwóch latach przerwy, zapraszamy Państwa do udziału w VII odsłonie konferencji Cyberprzestrzeń i światy wirtualne. Były to lata niezwykle trudne, niosące za sobą potężne kryzysy społeczne. Pandemia COVID-19, a także wojna, która wybuchła tuż za naszymi granicami, nie tylko obudziły dawne, zapomniane lęki, lecz także wygenerowały nowe. Musieliśmy stawić czoła wielkim wyzwaniom, nie mając szansy na wcześniejsze przygotowanie rozwiązań. Dodatkowa trudność wynikała z faktu, iż nowe kryzysy nałożyły się na istniejące – finansowe, etniczne, ekologiczne, psychologiczne – i zaczęły z nimi rezonować, między innymi przyspieszając i tak galopujące procesy digitalizacji ludzkiego życia, przenoszenia do Internetu jego kolejnych obszarów. Odcisnęły trwałe piętno na naszej egzystencji, generując konsekwencje o charakterze osobowym, społecznym i kulturowym.

Czy i jak radzimy sobie z tymi zmianami jako jednostki i jako społeczeństwa? Jak radzi sobie z nimi edukacja? Jak skutecznie stawić czoła kryzysom, ale też jak stworzyć nowe szanse i efektywnie wykorzystać te, które niesie ze sobą każda zmiana?

Zapraszamy do dyskusji!

Koszt uczestnictwa: 350 zł
Cena zawiera:
udział w konferencji
dyplom uczestnictwa
materiały promocyjne
publikację artykułu (po uzyskaniu pozytywnej recenzji)
poczęstunek w czasie przerw kawowych
obiad i poczęstunek na zakończenie konferencji

Dokumenty

Pliki do pobrania

Zaproszenie


Zapisz się

Deklaracja udziału

+

Kontakt

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa
+48 22 589 36 00

W sprawie szczegółowych informacji dotyczące faktur dla jednostek sektora publicznego prosimy o kontakt pod numer Tel. 589-36-00 wew. 2065
Alicja Pęczyk apeczyk@aps.edu.pl